Aresko Hizmet Sözleşmesi

Hizmet ve Gizlilik Sözlesmesi

BU SÖZLEŞME, İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILAN BAŞVURULAR İÇİN GEÇERLİDİR, BİREYLER YA DA TÜZEL KİŞİLERLE ARESKO ARASINDA HOSTİNG/SUNUCU KULLANIM ŞARTLARINI BELİRLEYEN KURALLARDAN OLUŞMAKTADIR. İNTERNET SİTEMİZ ÜZERİNDEN HERHANGİ BİR ÜRÜNÜ SİPARİŞ ETMEDEN ÖNCE KULLANIM SÖZLEŞMESİNİ TAM OLARAK OKUMANIZ GEREKİR! BU SÖZLEŞMEYİ VEYA ŞARTLARINDAN HERHANGİ BİRİNİ KABUL ETMİYORSANIZ LÜTFEN SİPARİŞ İŞLEMLERİNİZİ İPTAL EDİNİZ. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET SİPARİŞİ VERMEYİNİZ.

Konusu;

Is bu sözlesme müsterinin site üzerindeki islemleri ve buna müteakip ödeme süresi boyunca yapmaya ve yapmamaya izni olan konuları, Aresko'nun müsterinin site üzerindeki islemler sırasında girmis oldugu bilgilerin dogrultusunda müsteriye talep edilen hizmeti saglamadaki yükümlülük ve yetkilerini düzenleyecektir.

Sözlesmenin Yürürlüge Girmesi;

Is bu sözlesmede belirtilen hak ve yükümlülükler, internet sitesinden siparis islemlerinin Aresko'ya iletilmesinin ardından gecerli sayılır.

Aresko Yükümlülükleri;

Is bu sözlesme dahilinde belirtilen hükümler dogrultusunda müsteri tarafından talep edilmis olunan internet hizmetlerini saglayacagını taahhüt eder. Müsterinin Aresko'dan satın aldıgı ya da kiraladıgı hizmetlerle, internet üzerinde yayınladıgı bilgilerin dogrulugu, gecerliligi gibi icerik denetiminin taahhüt edilmedigi, müsterinin bu nedenlerle ya da ücüncü sahısların eylemlerinden dolayı ugradıgı zararlardan da Aresko sorumlu tutulamaz.

Müsteri Yükümlülükleri;

Müsterinin Aresko'da siparis islemlerini tamamlamasının ardından, talep edilen hizmetlerin detayına göre müsteriye iletilen e-mail kullanıcı adları ve sifrelerin sorumlulugu müsteriye aittir. Bu konudan dogabilecek zarardan da müsteri sorumludur. Kendisine ayrılan alan icerisinde T.C. yasalarına aykırı ögeleri iceren siteleri yayınlamama sorumlulugu müsteriye ait oldugu gibi bu ögelerin bulunmasından dogacak tüm hukuki sorumluluk da müsterinindir. Müsteri Aresko'dan almıs oldugu hizmetleri ücüncü kisilere ücretli ya da ücretsiz dagıtamaz. Müsteri, erisim izni bulunmadıgı dosyaları erismemeyi, aksi takdirde olusacak zararların sorumlulugunun kendisine ait oldugunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Müsteri hicbir sekilde Aresko sistemlerinin güvenligini tehlikeye atacak eylemlerde bulunamaz. Müsterinin Aresko sunucuları aracılıgıyla yayınladıgı dosyalarının yedekleme islemlerini yapma sorumlulugu kendisine aittir. Aresko düzenli olarak bu dosyaların bakımını yapacaktır. Ancak hizmetlerde meydana gelebilecek kesintilerden dolayı herhangi bir veri kaybında Aresko sorumlu tutulamaz.

Ücret ve Ödeme;

Müsterinin aldıgı hizmetler karsılıgı ödeyecegi ücret siparis islemleri sırasında belirtilen kadardır. Bu fiyata KDV sonradan ekleyebilir ve müsteriden tahsilat gerceklestirebilir. Aresko önceden haber vermeksizin fiyatlar ve tarifeler üzerinde ileriye dönük degisiklikler yapma hakkına sahiptir. Müsteri is bu sözlesme ile ilerde olusabilecek degisiklikleri kabul, beyan ve taahhüt eder.

Müsteri Kaydı;

Müsteriler kayıt olustururken adını, soyadını, adres bilgilerini ve iletisim numaralarını mutlaka dogru girmelidir. Bu islem güvenlik acısından ve fatura kesimlerinde sorun yasanmaması bakımından büyük önem tasıyor. Bilgilerin yanlıs oldugu durumunda Aresko kullanıcı bilgilerini yanlıs giren sahısların, ödemeleri ödenmis olsalar dahi, bilgileri düzeltene kadar hicbir islemleri bilgilerini düzeltene kadar gerceklestirilmeyecektir.

Ödeme ve Geri Iade;

Ödemesi yapılmayan hicbir hizmet aktif edilmez. Domain siparis ve yanlıs ödeme hatalarından dolayı Aresko kesinlikle iade veya degisim yapılamaz. Ödemesi yapılan hizmetler teslim edilmeden ödeme iptali yapmaz. 7 Gün icerisinde müsteri memnun kalmadıgı takdirde Web Hosting hizmetlerinin iadesi yapılmaktadır, diger hizmetlerin iadeleri yapılmamaktadır fakat Aresko yetkilileri bazı konularda insiyatif uygulayabilir.

Sunucu dışında herhangi bir sorun yaşanmadığı durumda herhangi bir şikayet kabul edilemez ve iade talep edilemez

Sunucular teslim edilirken %100 çalışır şekilde teslim edilmektedir. Müşteri tarafından yapılan ayarlar sonucu bozulmada sorumlu Aresko tutulamaz.

Teslimat yapıldıktan sonra müşterinin bilgilerini çalınması müşterinin sorumluluğundadır. Aresko sorumlu tutulamaz.

Sitemizde aynı müşteri tarafından destek için birden fazla destek bildirimi açılması durumunda, bir destek bildirimi kalana kadar diğer bildirimlere bakılmaz ve tüm bildirimleri yanıtlanmadan pasif hale getirilir.

Oyun içi destek alan müşterilerimizin işlemleri uzun sürebilir. Bu süre işlem sırasına göre değişkenlik gösterebilir.

Yasal teslimat süremiz 24 saattir. En geç bu süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Oyun fileslerimiz sorunsuzdur. Bu fileslerde ileride olacak sorunlarında çıkabileceği imkanını müşteri göz ardı etmemelidir. Çıkacak sorunlardan buglardan Aresko sorumlu tutulamaz.

Hizmet Iptali;

Aresko çatısı altında hizmet alan bütün müşteriler bütün personellere saygılı davranmak zorundadır, temsilcilerle usülsüz ve üslupsuz olan görüsmeler sonucunda müşterinin bilişim ile ilişkilerini kesme ve tüm aktif hizmetleri sorgusuz bir şekilde kapatma hakkına sahiptir. Ayrıca müşteri hakkında yasal işlem başlatılır. Aresko'nın web sitesi veya sundugu hizmet icerisinde izinsiz kullanılan veriler sonucu hizmet iptali uygulanmaktadır.

Oyun Sunucularında Oyun ici Destek;

Aresko belirli oyun paketlerinde oyun ici destegi ücretsiz vermektedir, müsterinin istemis oldugu oyun ici destek hizmetinde sadece tarafımızca mümkün olan istekler gerceklesmektedir, bütün istekler gerceklesmeyebilir.